Митно-брокерські послуги
Завжди на висоті
Митно-брокерське обслуговування
 • Митне оформлення імпортних / експортних товарів;
 • Розмитнення транспортних засобів при ввезенні (імпорт) фізичними та юридичними особами;
 • Митне оформлення при вивезенні (експорт) транспортних засобів;
 • Розміщення транспортних засобів на митних складах при ввезенні (імпорт) фізичними та юридичними особами (без сплати митних платежів);
 • Розміщення товарів на митний склад і склад тимчасового зберігання під митним контролем (без сплати митних платежів).

Відділ митного оформлення:

+38 (097) 0032042 Сергій

E-mail: rona2@ukr.net

Перехід ризиків від Продавця до Покупця

broker schema

Митно-брокерські послуги

Якщо ваш бізнес пов'язаний з міжнародними партнерськими поставками, то його успішність може визначити взаємодію з митними органами. Для мінімізації витрат багато фірм звертаються до допомоги профільних фахівців митних брокерів, оскільки лише грамотне оформлення митної документації забезпечує оперативність процедур експорту-імпорту. Тільки фахівцям під силу перетворити процедуру оформлення документації на митниці в ефективний момент.

Кваліфіковане супровід зовнішньоекономічних проектів

Митно-брокерські послуги включають в себе повне узгодження процесу перетину вашими товарами кордону. Фахівці візьмуть на себе відповідальність за гарантування збереження товарів під час перевезення, оформлення необхідної документації. У даній області не може бути «дрібниць», будь-яка помилка може обернутися великим штрафом або арештом вашого вантажу, а це призводить до порушення договорів між бізнес-партнерами.

Кваліфіковані митні брокери нашої компанії, які добре знають законодавство і володіють великим досвідом роботи, будуть уповноваженою особою, якому буде доручено вирішувати і погоджувати найскладніші питання митного оформлення. Ви можете бути абсолютно впевнені, що наші фахівці визначаться в хитросплетіннях законодавства і правильно подадуть документи. Це дозволить зберегти вантаж, значно скоротити витрати і збільшити продуктивність вашого бізнесу.

У нас можна замовити наступні види митно-брокерських послуг:

 1. Митне оформлення;
 2. Оформлення сертифікатів відповідності;
 3. Акредитація на митниці
 4. Отримання дозвільних документів

Попередньо ми проводимо консалтинг по митному оформленню, де ви отримаєте відповіді на всі питання, вам будуть роз'яснені основні моменти законодавства і правила проходження митної процедури. Митні брокери допоможуть вам заповнити декларацію, визначать код товару, розрахують вартість. Ми надаємо послуги з повного очищення в режимі імпорту, оформленні експортних доставок, проведенні акредитації вантажів. З нашою допомогою отримання дозволів та сертифікатів стає складною проблемою, а всього лише процедурою, яка займає не дуже багато часу.

Для роботи нам буде потрібно надати інформацію про товар і супутні документи. Після перевірки цих даних ваш вантаж попрямує до митного органу, де буде оформлена вся належна документація.

Чим вигідний замовлення митно-брокерських послуг

Компанія ТОВ «РОНА-2» десятиліття існує на ринку. За цей час ми завоювали довіру клієнтів, застосувавши технології, які допомогли їм ефективно розвинути бізнес. Замовляючи митно-брокерські послуги в нашій компанії, ви отримуєте:

 1. Кваліфіковане супровід проходження митниці митним брокером;
 2. Можливість повністю відійти від комунікацій з митницею, а значить використовувати цей час для посилення позицій вашої компанії на ринку;
 3. Значне зниження витрат на митне оформлення.

У нас прийнятна вартість на митно-брокерські послуги, до віді ви можете замовити в Дніпропетровську, Києві чи Одесі. Подавайте заявку на сайті не виходячи з офісу. Якщо вам потрібна допомога, то зателефонуйте нашому менеджеру і він відповість на всі ваші запитання.