Відповідальний підхід
Послуги вищого якості

Аутсорсинг складських послуг

Позбавте себе складських клопот, доручивши питання нашій компанії.

Ведення складського обліку

Грамотне ведення складського обліку нашими фахівцями "під ключ".

Маркування вантажів

Всі ваші товарні залишки під надійним і пильним контролем.

Зберігання вантажів

Професійне і оперативне проведення складських робіт.

Зберігання добрив

Відповідальне зберігання мінеральних добрив, пестицидів, агрохімікатів.

Крос-докінг

Послуги компанії дозволяють заощадити до 40% витрат на логістику.

Складські послуги

Сучасній економіці властиво нарощування етапів виробництва товарів. Ефективне ведення прибуткового бізнесу вимагає належного зберігання виробленої продукції. Продукція, яка потім буде розподілена між споживачами, повинна зберігатися в технічно оснащених приміщеннях. Найчастіше багато невеликих фірм не мають власних складів, тому в даному випадку вкрай затребуваними стають аутсорсингові складські послуги.

Чим вигідна послуга складської логістики

До основних переваг аутсорсингової складської логістики відносяться:

  • Відсутність затримок під час розвантаження / завантаження продукції;
  • Надання гарантій збереження вантажу, особливо це стосується; тендітних або швидкопсувних товарів;
  • Наявність страховки вантажів;

Налагоджена система контролю і обліку вантажів.

Логістичні склади компанії ТОВ «РОНА-2»

Логістичних фірм досить багато, але не всі можуть надати належну якість послуг.

ТОВ «РОНА-2» протягом 10 років надає своїм клієнтам логістичні склади для зберігання самих різних вантажів. Ми допоможемо зберегти товари, що мають різні габарити, вартість, вимоги до умов зберігання.

Склади загальною площею 12 000 кв метрів, розташовані в Дніпропетровську та Павлограді, готові прийняти вашу продукцію. Вони обладнані за останнім словом техніки, на складах дотримується як пожежна безпека, так і температурний режим, є зручні під'їзди.

Власний автопарк спеціалізованої техніки призначений для обслуговування складів, а великий штат складських службовців потурбується про повній цілості вашої продукції.

Складська логістика, будучи однією зі складових виробничого циклу повинна бути точною і продуманою. У даній сфері не існує непорушних і універсальних принципів, але індивідуальний підхід, який є кредо нашої фірми, забезпечує ефективну та безперебійну роботу складу.

Надаємо клієнтам послугу ведення складського обліку і бухгалтерського обліку, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що вся документація буде в повному порядку. Для обліку використовується інноваційна комп'ютерна програма. Здійснюємо контроль за станом вантажів, які зберігаються, фахівці уважно стежать за тим, щоб вони не псувалися і не лежали занадто довго. Ваші вантажі будуть вчасно залишені на склад і відправлені на підприємство. Забезпечуємо цілодобову роботу з вантажами.

У разі необхідності може бути проведена маркування необхідної продукції. Нанесемо на ваші товари штрих-код, графічну і текстову інформацію. Процес маркування полегшить ідентифікацію вантажу для його розміщення та сортування.

Ціни на складські послуги прийнятні, ми надаємо склади як великим підприємствам, так і невеликим фірмам. Із замовником укладається договір на послуги, що надаються, регулярно надсилаються звіти про прийом і рух вантажів.

Економте час і фінанси - скористайтеся послугою складської логістики в Україні (Дніпро, Одеса, Київ). Залишайте заявки на сайті або телефонуйте менеджеру для з'ясування будь-яких питань.