Аутсорсинг складських послуг м.Дніпро

Аутсорсинг складських послуг - це передача задач, пов'язаних з логістикою і зберіганням товарів, в ведення сторонньої організації. Для підприємств такий підхід часто доцільніше, ніж організація власного логістичного підрозділу в структурі компанії. Передача логістичної складової на аутсорсинг - це можливість вивільнити кошти з бюджету підприємства і перенаправити на інші, більш пріоритетні цілі

Переваги аутсорсингу складських послуг
 

1

Економія фінансів

Немає витрат на оплату майнового податку, утримання складських приміщень, транспортних засобів, спецтехніки.

2

Економія ресурсів

Не потрібен штат складських співробітників (комірників, вантажників, технічних працівників, логістів і т.д.).

3

Умілий підхід

Відповідальне ставлення до організації зберігання, обробки і переміщення вантажів наших клієнтів.

Таким чином, передавши склад на аутсорсинг спеціалізованої компанії, керівник підприємства може зосередитися на інших сферах розвитку бізнесу. У замовника буде впевненість в тому, що товари розміщені на складі належним чином і будуть поставлені одержувачу в необхідний термін, в необхідній кількості і якості.

Аутсорсинг складських послуг

Пропозиції «Рона-2»

ТОВ «Рона-2» здійснює аутсорсинг складських послуг в м. Дніпро. У розпорядженні компанії - власні складські приміщення з оптимальними умовами для зберігання вантажів різних габаритів і номенклатури. У нашому парку - великовантажні і легкові транспортні засоби, спецтехніка для навантаження-розвантаження товарів.

Аутсорсинг складських послуг
Image
ООО «Рона-2»
Конкурентні переваги
  • сучасне програмне забезпечення і технічне оснащення складів;
  • вигідне транспортне розташування, широкі під'їзди до складів, наявність стоянок для ТЗ різних видів;
  • зручний графік роботи, що дозволяє вирішувати в стислі терміни завдання, пов'язані з постачанням і зберіганням товарів;
  • згуртований колектив складських співробітників, що працюють відповідально, чітко і злагоджено;
  • регулярні докладні звіти про стан і рух товарів на складі;
  • прозора політика ціноутворення, прийнятні тарифи для підприємств різних масштабів і форм власності.

 

Аутсорсинг складських послуг розробляється для кожного замовника виходячи з конкретних потреб і фінансових можливостей. Оплата - тільки за послуги, прописані в договорі про співпрацю і фактично надані клієнту.

Передайте склад на аутсорсинг компанії «Рона-2» - зніміть з себе частину відповідальності і зосередьтеся на головних напрямках розвитку бізнесу!

Аутсорсинг складу

В Україні спостерігається зростання економіки. Ділова активність в країні значно зросла, збільшуються товарообіг, тому виникає необхідність у складському зберіганні.

Власний склад або склад на аутсорсингу?

Деякі підприємства воліють зберігати вироблену продукцію на власних складах, але не завжди в таких приміщеннях можна створити всі необхідні умови.

Споруда складів вимагає закупівлі земельних ділянок з оформленням, набору кваліфікованого персоналу, що вимагає великих тимчасових і фінансових витрат, тому не завжди може бути визнано раціональним.

У більшості випадків власні склади підприємств не опалюються, в них не дотримується температурний режим, немає стелажного обладнання і товари зберігаються не раціонально.

Останнім часом в Україні широкого поширення набув складський аутсорсинг.

Послуга складського аутсорсингу включає не тільки оренду складу, але і складську логістику, митне оформлення, відповідальне зберігання вантажу. Це дуже вигідно, адже всі питання про наймання на роботу персоналу і його навчання вас абсолютно не стосуються, вас не буде хвилювати, що вантажник захворів, а комірник не вийшов на роботу. Вас не потурбує обслуговування складської техніки. При цьому витрати на обробку вантажу будуть мінімальними. Замовляючи аутсорсинг складу, ви звільняєте час, необхідний для розвитку бізнесу з профільних напрямків. При цьому ви будете знати, що ваші вантажі знаходяться під охороною, по ним ведеться складський і бухгалтерський облік.

Переваги складського аутсорсингу

Звертаючись до компанії ТОВ «РОНА-2» ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що вашої компанії будуть забезпечені такі умови:

  • Надійна система складського зберігання;
  • Сучасне обладнання для зберігання та транспортування товарів;
  • Обслуговуючий персонал високої кваліфікації;
  • Налагоджена система обліку вантажів.

ТОВ «РОНА-2» працює вже більше десятиліття, пропонуючи великим і невеликим підприємствам складські послуги. Ми добре знаємо, що наших покупців хвилює дотримання комерційної таємниці, боязнь довірити свою продукцію, страх, що буде порушений складський облік, невпевненість в доцільності аутсорсингу.

Працюючи з нами ви не будете задаватися такими болісними питаннями, оскільки всі умови обговорюються заздалегідь і фіксуються в договорі. Зі свого боку ми можемо гарантувати зниження фінансових витрат вашої компанії, отримання якісного обслуговування, значне збільшення ліквідності та оборотності активів підприємства. Використовуючи передові технології в логістиці та складському зберіганні товарів, ми надаємо вам можливість повністю зосередитися на головному напрямку бізнесу.

Вигідна цінова політика робить склад на аутсорсингу цінним надбанням, вартість цієї послуги не надмірно висока. Ціна розраховується індивідуально, при цьому із замовником укладається договір на наданий комплекс послуг. У договорі фіксуються такі моменти: характеристики товарів, умови та терміни зберігання, графік завантаження / розвантаження, матеріальна відповідальність сторін.

Замовити складської аутсорсинг в Дніпропетровську, Києві чи Одесі можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши менеджеру по телефону.