Послуги крос-докінг в м.Дніпро

Крос-докінг - ефективна технологія в логістиці. Він має на увазі прямі поставки вантажів відправником одержувачу, без довготривалого зберігання товарів на складі. Компанії, що надають послуги крос-докінг, використовують склад як перевалочну базу, як сортувальний центр. Застосування технології cross-docking скорочує витрати на логістичну складову в роботі підприємства. Виключається оплата оренди складських площ для тривалого розміщення вантажів. Товари швидше доставляються кінцевому споживачеві.

Якісно і на вигідних умовах
Переваги крос-докінг з «Рона-2»
 • Грамотне документальне оформлення договору про співпрацю з докладним описом всіх умов.
 • Ведення звітності на всіх етапах надання послуг. Замовник зможе контролювати процес наскрізного складування.
 • Повна матеріальна відповідальність за вантаж замовника.
 • Оперативна робота із залученням кваліфікованого персоналу з великим досвідом, використанням спеціально обладнаних складських площ, сучасної техніки.
 • Вигідна цінова політика. Оплачуються тільки фактично надані послуги крос-докінгу, без додаткових витрат, які не прописані в договорі.
Переваги крос-докінг з «рона-2»

В яких випадках доцільно використовувати технологію наскрізного складування?
 

Крос-докінг

Крос-докінг - логістична технологія, яка застосовується при роботі компаній::

 • з великими постійними поставками товарів, які не потребують складної обробки на складі перед відправкою кінцевому споживачеві;
 • з швидкопсувними товарами, які потрібно якнайшвидше доставити одержувачу для мінімізації повернень;
 • з сезонними, акційними товарами, рекламними матеріалами, які будуть актуальні обмежений період часу;
 • з негабаритним вантажем, який затратно розміщувати на довготривале зберігання на складі;
 • з товарами, що мають постійно високий попит у споживача;
 • з терміновими поставками.

 

Таким чином, послуги крос-докінг оптимізують логістичну складову роботи підприємства. Це незамінна технологія в тих випадках, коли часовий чинник - вирішальний. Кінцева вартість товару знижується за рахунок виключення з логістичного ланцюжка зберігання на складі. При цьому якісні характеристики залишаються незмінними.

Особливості застосування

Види крос-докінг

Залежно від потреб замовника і особливостей вантажів, крос-докінг може бути одноетапним і двохетапним. Одноетапний cross-docking передбачає відправку товару одержувачу зі складу в незмінному вигляді. Відбувається перевалка вантажу з одного транспортного засобу в інший або розконсолідація однієї партії і відправка на декількох ТС одержувачам.

При двоетапному наскрізному складуванні, вантаж, який прибув на майданчик cross-docking, обробляється і переформовується. Відбувається подсортировка зі складу, консолідація і переконсолідація, комплектація і т.д. Але виключається довгострокове розміщення вантажу на складі.

Послуги компанії «Рона-2» дозволять заощадити до 40% витрат на логістику.

Послуги крос-докінгу

В сучасних умовах досить затребуваною є найменш витратна форма доставки від відправника вантажу до одержувача вантажу. Тому удосконалюються як самі технології перевезень, так і управління ресурсами, постійно модернізуються ланцюга поставок. Кожна фірма прагне збільшити свої капітали і знизити витрати необхідні для доставки. Часто виникає проблема, яка безпосередньо пов'язана з великою кількістю складських операцій, вельми сповільнюючи час, який витрачається на доставку товару. Відмінним способом впоратися з цією проблемою можна за допомогою технології крос-докінгу, тим самим значно знизивши складські витрати.

Вигоди і ефективність крос-докінгу

Під послугою крос-докінгу (cross-docking) мають на увазі організацію процесів приймання та відвантаження товарів безпосередньо, в даному випадку ваша продукція не буде зберігатися на складі тривалий час. Це дозволяє в рази скоротити час доставки товарів і знизити складські витрати.

Крос-докінг може проходити в один або два етапи. При одноетапному крос-докінг товар, вступаючи на склад, відразу завантажується в автомобілі. Тоді як двоетапний процес передбачає переформатування товару на складі: фасовку, маркування, об'єднання в замовлення.

Послуга крос-докінгу поширена в усьому світі, її з успіхом використовують не тільки західні корпорації гіганти, такі як TheHomeDepot і Wal-Mart, а й українські компанії. Особливо затребувана ця послуга інтернет-магазинами, які не мають власних складських приміщень для зберігання товарів.

До основних плюсів, якими володіє технологія cross-docking, відносять:

1 Збільшення швидкості товарообігу;

2 Істотне зниження складських витрат;

3 Необхідний мінімум обладнання і обслуговуючого персоналу;

4 Скорочення витрат на оренду складів.

Ця складська технологія справляє позитивний вплив на швидкість і якість обслуговування вантажовідправників і вантажоодержувачів, пропонуючи їм великі перспективи в умовах сучасного ринку.

Крос-докінгу від компанії ТОВ «РОНА-2»

Наша фірма знаходиться на піку нових технологій, тому ми пропонуємо затребувану і ефективну технологію крос-докінгу. Особливо затребувана ця послуга для товарів масового споживання, продукції рекламних підприємств, що швидко псуються.

Ваша продукція поставляється на наші склади в Дніпропетровську та Павлограді, в разі необхідності переформатується і розфасовується, а потім направляється за адресою доставки.

Наші співробітники ефективно працюють як з малими, так і з великими партіями товарів, в тому числі з швидкопсувними. Приймаємо і відправляємо також негабаритні вантажі, такі як промислове обладнання, сільськогосподарська техніка, катери і яхти. Оперативно відправляємо термінові поставки.

На наших складах задіяна автоматизована система обліку товарів, ведеться складська і бухгалтерська документація.

До роботи з вашими товарами будуть залучені висококваліфіковані фахівці, що повністю виключить ймовірність будь-яких затримок, затримок або помилок.

При цьому вартість послуги крос-докінгу в Дніпропетровську, Києві та Одесі не надто висока, ціна вас приємно здивує.

Замовляйте крос-докінг за допомогою відправлення заявки на сайті. У разі виникнення питань зателефонуйте нашому менеджеру по телефону.