Маркування вантажів - послуги в м.Дніпро

Маркування вантажів (товарів) - це процес нанесення на саму продукцію або її упаковку, тару спеціальних стікерів, бирок, ярликів, написів. Як правило, вони містять штрих-код, а також текстову або графічну інформацію.

Маркування полегшує ідентифікацію вантажу в процесі його завантаження-розвантаження, сортування, розміщення на складі, доставки одержувачу. При правильній маркування вантажів мінімальний ризик помилок, а також пошкодження товарів при транспортуванні і обробці на складі. З грамотно маркірованим вантажем легше і швидше працювати як відправнику, так і одержувачу, експедиторам і складським співробітникам.

Види маркування і вимоги до неї
 

Види маркування і вимоги до неї

Залежно від цілей і часу нанесення маркування вантажів буває:

1 Товарне

Містить інформацію про найменування і сорт товару, дату його випуску, підприємство-виробника і т.д.

 

3 Транспортне

Його завдає перевізник для ідентифікації та обліку вантажів при транспортуванні.

2 Відправне

Повідомляє про відправника та одержувача вантажу, пункти відправлення і отримання, масу брутто і нетто.

4 Спеціальне

Попереджає про особливості поводження з тих чи іншим вантажем.

Правильне маркування має інтуїтивно-зрозумілу візуальну форму і відповідає міжнародним стандартам. Пігмент, яким наносяться умовні зображення, штрих-коди, текст на наклейки, бирки, ярлики, стійкий до стирання і іншим впливам. Маркування повинне бути розташоване на товарах так, щоб його можна було легко рахувати при обліку та обробки вантажів.

Послуга компанії «Рона-2»

Маркування вантажів

Маркування вантажів в ТОВ «Рона-2» можна замовити як окремо, так і в комплексі складських послуг. У нашому розпорядженні - найсучасніше обладнання і штат кваліфікованих співробітників. До виконання будь-якого завдання ми підходимо відповідально і в означений термін якісно промаркіруємо необхідний обсяг товарів. Надалі замовнику буде легко знаходити в загальній масі продукції потрібне найменування, партію, кількість, тримати залишки на складі під контролем.

Маркування вантажів та інші складські послуги ТОВ «Рона-2» допоможуть Вам:

  • заощадити час і фінанси на пошук і залучення додаткових співробітників, закупівлю спеціалізованого обладнання для обробки і обліку вантажів на складі;
  • отримати впевненість у тому, що товари будуть правильно оформлені, розміщені, прийняті і відправлені.

Ідіть в ногу з часом - оптимізуйте логістичну складову бізнесу, передавши її в ведення спеціалізованої компанії. Залиште заявку онлайн на сайті - менеджери ТОВ «Рона-2» дадуть відповідь найближчим часом і запропонують відповідний варіант співпраці.

МАРКУВАННЯ ВАНТАЖІВ