Склад зберігання мінеральних добрив, пестицидів, агрохімікатів

ТОВ «Рона-2» має власні складські приміщення в м. Дніпро, на які отримано Санітарний паспорт №3 виданий Управлінням Госпотребслужби в Дніпропетровській області, а так само великим парком спеціалізованої техніки. Компанія надає послуги з відповідального зберігання мінеральних добрив, пестицидів, агрохімікатів. Ми співпрацюємо з підприємствами, що займаються виробництвом і реалізацією добрив, а також використовують їх для підвищення родючості земель.

Склад зберігання мінеральних добрив, пестицидів, агрохімікатів: особливості розташування, обладнання, використання
 

Склад зберігання агрохімії повинен бути розташований і оснащений так, щоб якісні характеристики розміщеної в ньому продукції залишалися незмінними, вона не піддавалася негативному впливу зовнішніх факторів. Добрива не повинні становити небезпеку для навколишнього середовища. Складські приміщення мають щонайменше по в 200 метрах від житлових, виробничих, громадських та інших будівель. Склад повинен бути побудований із залізобетонних, дерев'яних, цегляних елементів. Залежно від особливостей того чи іншого добрива до складів пред'являють і додаткові вимоги.

Наприклад, аміачна селітра є вибухонебезпечною речовиною, тому на складах зберігання мінеральних добрив такого типу особлива увага приділяється пожежній безпеки. Якщо для зберігання селітри використовується окрема територія, що є частиною складу, вона повинна бути відокремлена протипожежною цегляною стіною.

Зберігання добрив
Склад для розміщення агрохімії

Оцінка ряду критеріїв

  • Хімікати не злежуються, не спресовуються в масу, яку потім важко розділити, розфасувати.
  • Добрива не відволожуються, через що втрачається їх товарний вигляд і погіршуються характеристики.
  • Продукція не піддається впливу сонячного світла, тепла та інших зовнішніх факторів, в результаті чого знижується рівень вмісту поживних речовин, а значить, і ефективність добрив.

Таким чином, в складі зберігання мінеральних добрив повинен бути забезпечений правильний температурний режим, справне волого- і газовідведення. Склади ТОВ «Рона-2» в повній мірі відповідають діючим екологічним та санітарним вимогам, виробничим стандартам, будівельним нормам.

Інші конкурентні переваги компанії «Рона-2»
 

Укладаючи договір про співпрацю з ТОВ «Рона-2», Ви отримуєте ефективне рішення, розроблене виходячи з конкретних вимог бізнесу:

  • склад зберігання мінеральних добрив зі зручним транспортним розташуванням, широкими під'їздами, комфортними стоянками;
  • сучасне технічне оснащення, грамотний підхід до розміщення, сортування, фасування продукції;
  • кваліфікований персонал, що працює швидко, злагоджено, відповідально;
  • гнучкі тарифи для підприємств різних масштабів і сфер діяльності.

Послуга відповідального зберігання, пестицидів, агрохімікатів, мінеральних добрив від ТОВ «Рона-2» - це реальна економія коштів на утримання власних складських площ і штату працівників. Разом з тим, Ви отримуєте впевненість у правильному розміщенні продукції і збереженні якісних характеристик протягом усього періоду перебування на складі.

Залиште заявку онлайн - зробіть крок до оптимізації логістичної складової Вашого бізнесу!

Склад для зберігання мінеральних добрив

Висока врожайність українських полів залежить від своєчасного внесення агрохімікатів. Пестициди потребують зберігання і тільки правильна його організація дозволить використовувати добрива з максимальною рентабельністю.

Особливості складів для зберігання агрохімікатів

Приміщення, в яких зберігаються агрохімікати, повинні відповідати ряду строгих критеріїв і правил. При зберіганні слід враховувати сезонність, нерівномірність закупівель хімікатів. Тільки чітке дотримання правил дозволить зберегти необхідні якості, такі як крихкість або рівномірність. Обтяжуючими наслідками неправильного зберігання стає втрата елементів живлення рослин, добрива приходять в повну непридатність і не можуть бути використані за призначенням.

Склади компанії ТОВ «РОНА-2» побудовані з урахуванням всіх необхідних вимог, це повноцінні склади для зберігання пестицидів.

Відомо, що підмокання агрохімікатів веде до втрати корисних властивостей і завдає екологічної шкоди. У зв'язку з цим нами забезпечена цілковита гідроізоляція, вода не може проникнути на склад і намочити агрохімікати, ваші пестициди будуть повністю захищені від снігу або сильної зливи, на склад не проникнуть грунтові води.

У приміщеннях встановлена ​​система вентиляції і забезпечен приплив свіжого повітря. Влітку включається примусова вентиляція, а в зимовий період підтримується необхідна для зберігання агрохімікатів температура, ви можете не побоюватися, що пестициди замерзнуть і втратять свої товарні якості.

Екологічні правила постановляють, що склади для зберігання агрохімікатів повинні знаходитися в 200 метрах від житла та інших будівель, мати зручні під'їзди для автотранспорту, деяку площу для подрібнення і змішування добрив. Всі ці правила дотримані на наших складах в Дніпропетровську.

Створено ефективну систему протипожежної безпеки, встановлені камери спостереження, що повністю виключає можливість пожежі або крадіжки ваших добрив.

Як зберігаються добрива на складі

На наших складах можуть зберігатися всі види агрохімікатів і пестицидів.

Ви можете завезти на склад мінеральні добрива розсипом або в затареному вигляді. Сипучі матеріали будуть завантажені в спеціальні відсіки, які розділені щитами, а затарені добрива будуть складені в 12-15 ярусні штабеля.

Таке добриво як аміачна селітра вимагає особливих умов зберігання: вона повинна зберігатися в захищених секціях, оскільки є вибухонебезпечною речовиною, тому відсіки з цим добривом на наших складах відокремлені потужної цегляною стіною.

Рідкі добрива зберігаються в закритих цистернах, склади оснащені сучасним насосним обладнанням.

Щоб розділити і позначити калій хлористий, сечовину, амофос, аміачну селітру, нітрофоски на складі проводиться маркування мішків з нанесенням штрих-коду. Паралельно ведеться електронний автоматизований облік отримання і відправки адресату добрив, на товар грамотно складається облікова і бухгалтерська документація.

Кожен наш співробітник складу має допуск для роботи на складі для зберігання агрохімікатів, регулярно проходить медичну комісію.

Багатьох наших клієнтів хвилює питання вартості складу для зберігання мінеральних добрив в Дніпропетровську, Києві та Одесі. Відзначимо, що ціна такого складу досить доступна як для великих підприємств, так і для невеликих компаній агропромислового комплексу.

З питань співпраці дзвоніть менеджеру або залишайте заявки на сайті.