Відповідальне зберігання вантажів

ТОВ «Рона-2» надає послуги відповідального зберігання вантажів в м. Дніпро. У розпорядженні компанії - великі складські площі з сучасним оснащенням. У штаті - кваліфікований персонал з великим досвідом роботи. Приймаємо на зберігання товари різної номенклатури і габаритів. В складських приміщеннях організовується необхідний режим вологості і температури, в тому числі мінусовий. Вантажі розміщуються в оптимальних умовах в залежності від обсягу і якісних характеристик. Із замовником укладається договір про співпрацю, згідно з яким в подальшому і ведуться роботи.

Відповідальний підхід

Зберігання вантажів підприємством «Рона-2»

Зберігання вантажів

Відповідальне зберігання вантажів компанією «Рона-2» - це сучасний підхід до складської логістики. У перелік послуг входить не тільки довгострокове розміщення товарів на складських площах, але і інші види робіт:

 • навантаження-розвантаження із залученням спеціалізованої техніки;
 • обробка та сортування товарів, підготовка партій для відправки кінцевим одержувачам, штучний підбір;
 • маркування;
 • послуги крос-докінг;
 • обробка повернень і бракованого товару.

Таким чином, ТОВ «Рона-2» здійснює відповідальне зберігання вантажів «під ключ». Для замовників це - оптимізація витрат на логістичну складову, економія часових і трудовитрат.

Конкурентні переваги компанії «Рона-2»
 

Конкурентні переваги компанії Рона-2

Послуга відповідального зберігання вантажів ТОВ «Рона-2» - це:

 • Грамотне документальне оформлення співпраці.
 • Регулярні докладні звіти замовнику про розміщення і рух товарів на складі.
 • Застосування сучасних інформаційних технологій обліку вантажів. Використовувані програми легко інтегруються з ПЗ замовника.
 • Повна матеріальна відповідальність за вантаж, що знаходяться на складських площах компанії.
 • Оперативне проведення робіт з навантаження-розвантаження, обробки, сортування товарів.
 • Зручне транспортне розташування.
 • Наявність широких проїздів, спеціалізованих майданчиків для очікування легкового та великовантажного транспорту.
 • Вигідна політика ціноутворення - замовник платить тільки за фактично зайняту складську площу.

Компанія приймає на зберігання вантажі різної номенклатури, в тому числі великогабаритні та негабаритні. На складах «Рона-2» в м. Дніпро розміщується харчова продукція, промислові товари, будівельні матеріали, обладнання, побутова техніка і т.д.

Робота з вантажами ведеться цілодобово. Відвантаження товарів зі складу на вимогу замовника - в день подачі заявки.

Заощаджуйте бюджет, час та зусилля – скористайтеся послугами відповідального зберігання вантажів ТОВ «Рона-2».

Відповідальне зберігання вантажів

Фірми, що займаються торгівлею, потребують складські приміщення, це є фундаментом бізнесу. Дозволити собі добре обладнані склади можуть лише великі підприємства, для більшості дрібних фірм будівництво власних приміщень вимагає надмірного вкладення фінансів і часу, який йде на оформлення необхідної документації.

Останнім часом все більш затребуваними стають послуги відповідального зберігання, даний варіант стає популярним в Україні, оскільки дозволяє значно знизити витрати, пов'язані з орендою складу.

Переваги відповідального зберігання вантажів на складі

На сьогоднішній день в нашій країні розміщено безліч складів відповідального зберігання, їх загальна площа становить близько 20 тис. кв. метрів.

Відповідальне зберігання вантажу передбачає, що склад несе повну 100% відповідальність за збереження доставленого товару. Ваші вантажі страхуються і в разі зникнення або псування товарів ви отримуєте компенсацію.

У нашій компанії працює висококваліфікований персонал, який буде нести відповідальність за збереження ваших товарів.

Послуга відповідального зберігання вантажів включає в себе цілий комплекс операцій, таких як навантаження / розвантаження товарів, приймання і комплектація, маркування, облік і контроль руху вантажів на складі.

На підприємстві ТОВ «РОНА-2» запроваджено автоматизовану систему обліку товарів, що значно полегшує процеси, пов'язані з штрих-кодуванням, обліком і інвентаризацією продукції, всі управлінські функції виконуються в автоматичному режимі.

Орендуючи склад відповідального зберігання, ви отримуєте гарантію цілковитій безпеці і збереження вашої продукції. Працюючи з ТОВ «РОНА-2», ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці вантажу, переданого на зберігання. Склади, розташовані в Дніпропетровську та Павлограді обладнані за останнім словом техніки, в них дотримується пожежна безпека і температурний режим. Вони обладнані зручними під'їзними шляхами і приймають на зберігання товари самого різного характеру, в тому числі і негабаритні вантажі, такі як катери і яхти, велика сільськогосподарська техніка, промислове обладнання. Віддати на відповідальне зберігання ви можете самі різні товари - від харчових продуктів до будівельних матеріалів та побутової техніки.

В результаті ви отримаєте грамотне документальне супроводження товарів, повні звіти про рух вашої продукції на складі, оперативне проведення операцій з навантаження / розвантаження, маркування, сортування та обробки товарів.

Вартість послуг складів відповідального зберігання в Україні цілком демократична, користуючись цією послугою в Дніпропетровську, Києві чи Одесі ви залишитеся задоволені ціною. У тому випадку, якщо орендується склад, доводиться оплачувати повну вартість оренди, в той час як на складі відповідального зберігання ви платите лише за простір, займаний вашими товарами.

Якщо ви хочете передати свої товари на склад відповідального зберігання в ТОВ «РОНА-2» зателефонуйте нашому менеджеру або залиште заявку на сайті.